ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Під компанією STARTUP ACADEMY розуміється ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КОНЧАКОВСЬКА ЮЛІЯ СЕРГІЇВНА (РНОКПП 3289708760), що є Виконавцем відповідно до умов Договору про надання освітніх послуг.

Ми відповідально ставимося до обробки і зберігання персональної інформації Замовників послуг, а також відвідувачів сайту.

Персональна інформація - будь-яка інформація про особу, яка дозволяє прямо або побічно ідентифікувати цю особу, включаючи його персональні дані, в розумінні законодавства про захист персональних даних.

Ця Політика конфіденційності містить опис різновидів персональної інформації, які ми отримуємо від Замовників нашого сайту (сайтів) (в тому числі, мобільної версії сайту). Крім того, в цьому документі ми детально описуємо цілі, способи і методи збору та обробки вашої персональної інформації.

ЗМІСТ

  1. 1. Яку інформацію ми збираємо і навіщо
  2. 2. Метод і місце обробки персональної інформації
  3. 3. Використання персональної інформації.
  4. 4. Захист персональної інформації
  5. 5. Доступ до інформації
  6. 6. Посилання на інші сайти
  7. 7. Правова інформація

1. ЯКУ ІНФОРМАЦІЮ МИ ЗБИРАЄМО І НАВІЩО

Інформація, яку ви нам надаєте
Компанія STARTUP ACADEMY збирає і обробляє наступну інформацію: ім'я, прізвище та по батькові користувача (Замовника), поштова адреса, адреса електронної пошти та телефон. Ми збираємо тільки ті дані, які ви надаєте нам добровільно. Наприклад, ми можемо збирати персональну інформацію (дані вашого загальнодоступного профілю соціальної мережі) для того, щоб отримати від вас відгук про наші послуги, або ж ми запитуємо інформацію про місцезнаходження для реєстрації на сайті, з метою надання послуг або участі в акціях. Ви маєте право не надавати нам цю інформацію.

Крім того, коли ви відвідуєте наш веб-сайт, ми можемо отримувати певну інформацію про вас автоматично. Така інформація може включати: ваш IP-адресу, відомості про операційну систему вашого комп'ютера/ мобільного пристрою і тип браузера, тип вашого пристрою, унікальний ідентифікатор пристрою (UDID) або ж ідентифікатор мобільного устаткування (MEID) вашого мобільного пристрою, адреса сайту, на якому була розміщена посилання про нас і інформацію про сторінки, які ви відвідали на нашому веб-сайті. Ми можемо використовувати зазначену інформацію для управління, технічного обслуговування і налаштування нашого веб-сайту і сервісів.

2. МЕТОД І МІСЦЕ ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Метод обробки
Обробка персональних даних здійснюється з використанням комп'ютерів і (або) засобів автоматизації відповідно до процедур і методами, які відповідають цілям збору даних.

У деяких випадках, персональна інформація, що збирається може бути доступна певним категоріям відповідальних осіб компанії STARTUP ACADEMY (оператор даних), пов'язаних із забезпеченням функціонування сайту (таким як адміністрація, відділ продажів, відділ маркетингу, колл-центр, юридичний відділ, системні адміністратори), або стороннім організаціям (таким як поштові організації, компанії- постачальники інформаційних технологій, служби зв'язку), яким ми доручаємо, при необхідності, виконувати функції обробника даних. Ви можете додатково запросити у нас перелік зазначених осіб.

Місце обробки даних
Дані обробляються в операційних офісах компанії STARTUP ACADEMY. За додатковою інформацією слід звертатися до нас (оператору даних і володільцю бази даних).

3. ВИКОРИСТАННЯ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

З метою надання послуг, ваша персональна інформація може бути використана і оброблена всередині компанії STARTUP ACADEMY.

Будь-яке використання вашої персональної інформації всередині компанії STARTUP ACADEMY здійснюється відповідно до цієї Політики конфіденційності. Час від часу, ми можемо направляти вам повідомлення, що містять маркетингову та рекламну інформацію про наші продукти та послуги, акційні пропозиції і т.д. Якщо ви не надасте нам згоди на отримання зазначених повідомлень, ми не будемо вам їх направляти.

STARTUP ACADEMY не продає, не передає і не повідомляє персональну інформацію щодо наших клієнтів і користувачів нашого сайту третім особам.

STARTUP ACADEMY зберігає за собою право використовувати і повідомляти будь-яку інформацію про вас, у випадках, прямо встановлених законом або іншим нормативно-правовим актом, з метою захисту цілісності наших сервісів, захистити свої права або ж з метою сприяння правоохоронним органам в розслідуванні злочинів і забезпеченні громадської безпеки.

4. ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Компанія STARTUP ACADEMY застосовує всі комерційні обґрунтовані заходи для запобігання несанкціонованого доступу до персональної інформації і даних, отриманих в процесі користування сайтом або послугами STARTUP ACADEMY. Ми прагнемо захищати ваші персональні дані, проте ми закликаємо вас приймати всіх доступних заходів обережності для захисту ваших персональних даних під час їх передачі.

5. ДОСТУП ДО ІНФОРМАЦІЇ

Ви повністю контролюєте всю персональну інформацію, яку надаєте нам. Ви маєте право в будь-який момент уточнити або змінити особисту інформацію, яку ми від вас отримали, або ж змінити налаштування отримання рекламної та маркетингової інформації від нас. Ви маєте право в будь-який час попросити нас видалити всю зібрану про вас інформацію (право на забуття). Для цього надішліть нам повідомлення електронною поштою або лист, за адресою, яку наш менеджер надає Вам в процесі укладання Договору.

6. ПОСИЛАННЯ НА ІНШІ САЙТИ

Якщо ви відвідуєте сторонні сайти: ми не несемо відповідальності за політику конфіденційності та практику збору даних інших компаній, і будь-яка інформація, яку ви надаєте таким компаніям, збирається ними відповідно до їх політики конфіденційності.

7. ПРАВОВА ІНФОРМАЦІЯ

Ця Політика конфіденційності відповідає вимогам законодавства України про захист персональних даних, а також вимогам законодавства більшості країн Європи і містить докладні відомості про даних, що збираються, мету, способи їх збору, обробки та використання.